Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Czy jeszcze nadejdzie „Zmierzch”?

Czy jeszcze nadejdzie „Zmierzch”?

Premiera nowej części sagi „Zmierzch” będzie miała miejsce już niedługo, bo 14 listopada. Rzesze fanów czekają z niecierpliwością ale też z nutką nostalgii, ponieważ może to ostatnia z części. Cóż jednak się dzieje? Autorka książki, Stephenie Meyer zdradziła, że zamierza powrócić do „Zmierzchu”, istnieje więc szansa na to, że powstanie kolejna część.

Historia o wampirach, przeplatana wątkami miłosnymi zdobyła już wiele serc na świecie. Jedni wolą książkę, inni film – jednak to i to ma podobny wydźwięk oraz wyjątkowy klimat. Wampiry znowu ogarną ekrany kin – już 14 listopada w nowej części „Zmierzch: Przed świtem. Część 2”. Być może dla fanów to nie ostatnia część, jest nadzieja, że wampiry jeszcze powrócą chociażby do literatury, bo autorka przyznaje, że zamierza napisać kolejną część, lecz tylko od niej zależy czy faza na „Zmierzch” zakończy się czy wręcz przeciwnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 9 = dwanaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 624 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony