Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Rozstanie i co dalej

Rozstanie i co dalej

Wielu ludzi szuka miłości. Czasem przychodzi sama i jest silniejsza od rozsądku i innych rzeczy. Czasem też przychodzi i odchodzi. Tak, ludzie też się rozstają i wiele osób przeżyło zawód miłosny. To bolesne lecz można to przeżyć.

Często słyszymy o zakochanych parach i nie rozumiemy jak mogli się rozstać, bo „przecież tak ładnie ze sobą wyglądali”. Niestety bywa tak, że na początku związku wszystko wygląda kolorowo, dopiero później pojawiają się problemy, z którymi niektórzy nie potrafią sobie poradzić i dochodzi do rozstania. Odrzucenie przez bliską osobę to bardzo bolesna sprawa ale nie można się załamywać. Najlepszym lekarzem jest czas, który leczy rany, bo pomaga zapomnieć oraz przemyśleć pewne sprawy. Dzięki temu rozumiemy więcej rzeczy, zdajemy sobie sprawę z tego, że ktoś nie był nas wart albo, że to my postąpiliśmy niewłaściwie. Czasem dochodzi do nas, że dobrze się stało, i że prawdziwa miłość dopiero przed nami. Przez impulsywne zachowanie możemy też stracić kogoś wyjątkowego i żałować rozstania. Powroty? To jest możliwe ale tylko jeśli obie osoby wysnują wnioski i postanowią coś zmienić, wtedy, można zacząć od nowa.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć × 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 174 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony