Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Ratujmy Kino Femina przed Biedronką

Ratujmy Kino Femina przed Biedronką

Kino Femina to nie tylko sam budynek, to miejsce pełne wspomnień, niezapomnianych imprez, a w końcu także po prostu nazwa przystanków miejskich! Czemu Warszawa go nie broni?

Argumentem ze strony władz Warszawy jest brak charakteru zabytkowego, którym mogłoby się poszczycić wnętrze kina. A to wszystko przez remont, który został przeprowadzony, aby nadać mu charakteru multipleksu. Z pewnością celem było zwiększenie napływu widzów, a finalnie decyzja ta może okazać się katastrofalna w skutkach. Wiele osób bulwersuje możliwość zamknięcia Kina Femina na rzecz tak prozaicznego sklepu jak Biedronka. Czy Warszawa naprawdę ma stać się miastem banków, supermarketów i zatracić swoje zabytkowe ja? Pod tym adresem można podpisać petycję w sprawie obrony kina, ważne aby uwierzyć, że inicjatywa może coś zdziałać!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć − = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 271 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony