Jestes tutaj: Home » FILM » Myszka Miki w X-Wing – Disney kupuje LucasFilm

Myszka Miki w X-Wing – Disney kupuje LucasFilm

I to za okrągłe 4,05 miliarda dolarów! Połowa tych pieniędzy trafiła do Georga Lucasa w gotówce, natomiast druga w postaci akcji koncernu. Co to wszystko oznacza dla fanów „Gwiezdnych Wojen”?

Mnóstwo zmian i newsów. Przede wszystkim prawdopodobnie już w 2015 roku do kin trafi VII epizod tej ultra popularnej serii, już pod banderą Disneya, co oczywiste. George Lucas opuści stołek reżyserski, przekazując stery Kathleen Kennedy, która od dłuższego czasu była obstawiana jako jego następczyni. Twórca serii nie opuści jednak swojego dzieła – pozostanie na planie jako konsultant, co mniej więcej oznacza, że i tak będzie miał wpływ na większość elementów nowych epizodów sagi. Tak, epizodów! Disney planuje wypuścić aż trzy w 2-3 letnich odstępach, począwszy od VII w 2015 roku. Nie wykluczone, że po za główną serią pojawią się także inne filmy kinowe osadzone w uniwersum. Można liczyć również na seriale, czy inne  produkcje przygotowane  specjalnie z myślą o kanale Disney XD.

Wertując internet, fora tematyczne, czy zwykłe komentarze do newsów widzę szok i niedowierzania fanów. Przeważają negatywne opinie, ludzie obawiają się popsucia serii, zbezczeszczenia, zmienienia jej na gorsze. Pojawiają się jednak rozsądniejsze głosy, które za uspokajający przykład podają sytuację bliźniaczą – gdy Disney kupił Marvela. Czy wpłynęło to znacznie na jakość filmów o superbohaterach? Zdecydowanie nie, czego twardym przykładem bez wątpienia może być „The Avengers”. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 154 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony