Jestes tutaj: Home » FILM » Jaś i Małgosia z zupełnie innej, krwawej strony

Jaś i Małgosia z zupełnie innej, krwawej strony

Już w lutym przyszłego roku, będziemy mogli wrócić do czasów dzieciństwa, do klasycznej baśni w kanwie brutalnego horroru akcji. 

Norweski reżyser Tommy Wirkola – znany chociażby z filmu „Dead Snow” – postanowił pokazać dalsze losy rodzeństwa, które 15 lat temu przeżyło traumatyczne chwile w chatce z piernika. Każdy zna tę historię, jednak jeszcze nikt nie podjął się ukazania swoistej zemsty Jasia i Małgosi. Zostają oni bowiem łowcami czarownic, by ustrzec dzieci przed tym co spotkało ich samych. Tak w skrócie prezentuje się zarys fabularny filmu „Hansel i Gretel: Łowcy czarownic”, a oto najnowszy trailer:

Mając w pamięci „Dead Snow”, które mimo wszystko mi się podobało, oczekuję typowego „popkorniaka” z prościutkim przekazem, który niedostatki nadrobi krwista akcją, czy humorem(tym szczególnie!). Główne role zagrają Jeremy Renner oraz piękna Gemma Arterton. Kina może nie odwiedzę, lecz wersję DVD/BR z chęcią obejrzę w zaciszu domowego odtwarzacza.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 + jeden =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony