Jestes tutaj: Home » FILM » I’ll back

I’ll back

I wraca! Fani Gubernatora wiedzą to już od dawna – Arnold Schwarzenegger ma ochotę na ponowny romans z kinem akcji. Widać, dzięki serdecznemu przyjacielowi Sylvestrowi Stallone’owi i jego „Niezniszczalnym”, zasłużony aktor (65 lat) przypomniał sobie stare, przepełnione adrenaliną czasy.

Gdzie zobaczymy staruszka w akcji? Obecnie oczywiście w „The Expendables II”(zapewne już w wersji DVD/BR), a patrząc na rok 2013, aż w 3 filmach. Prawdopodobnie kolejność premier będzie wyglądała następująco – „The Last Stand” z datą 1 Marca, „The Tomb” zobaczymy 27 Września, a „Ten” Davida Ayer’a ma bliżej nieokreśloną premierę. Jak widać cała wielka polityka znudziła już kultowego Terminatora, a lata nie doskwierają tak jak powinny. Austriak trzyma się świetnie co pokazuje chociażby dosyć świeży fotos z planu „Ten”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − 3 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 137 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony