Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Dzisiaj rozpoczęły się w Krakowie 16. Targi Książki

Dzisiaj rozpoczęły się w Krakowie 16. Targi Książki

Targi Książki, które rozpoczęły się już dzisiaj, potrwają aż do 28 października. To wspaniała okazja, żeby spotkać wielu autorów i kupić książki w okazyjnych cenach, a także wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Dla każdego znajdzie się coś interesującego. Będzie można spotkać m.in. prof. Bartoszewskiego, prof. Baumana, dr hab. Janusza Leona Wiśniewskiego, Wojciecha Cejrowskiego, Joannę Chmielewską, Rafała Ziemkiewicza, dr Małgorzatę Kozak czy Andrzeja Pilipiuka.

W programie seminaryjnym sporo miejsca zostanie poświęconego książce elektronicznej, przyszłości książek papierowych i kwestii polskiego czytelnictwa lub jego braku. Jest też osobny program dla najmłodszych, którzy z pewnością nie będą zawiedzeni brakiem atrakcji.

Warto rozejrzeć się za ulubionymi pozycjami wydawniczymi, bo Targi Książki to niesamowita okazja na kupienie wielu książek po okazyjnych cenach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć + 8 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony