Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Interesujesz się tematyką II Wojny Światowej? Sprawdź to

Interesujesz się tematyką II Wojny Światowej? Sprawdź to

Historia jest Twoją pasją? Tematyka wojenna nie jest Ci obca? Z pewnością ucieszy Cię konkurs organizowany przez Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Co więcej, będzie on swoistym wyzwaniem dla zacięcia artystycznego. Dlaczego? Warunkiem uczestnictwa w tym konkursie jest przygotowanie dwóch prezentacji multimedialnych oraz dwóch filmów na tematy ściśle związane z okresem II Wojny Światowej. Jakby to wyzwanie nie było wystarczająco kuszące, zachęcająca powinna być informacja, że owe wygrane prace znajdą się na wystawie głównej Muzeum. Stąd nieco sformalizowany system konkursowy w formie przetargu, ale dla chcącego nic trudnego!

Zgłoszenie o dopuszczenie do udziału w konkursie należy wysłać do 20. listopada, a same prace trzeba będzie złożyć najpóźniej 21. stycznia 2013 roku. Czasu jest zatem sporo, ale pracy, którą trzeba włożyć w sam projekt również.

Szczegóły konkursu i regulamin można znaleźć tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + = pięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony