Jestes tutaj: Home » TEATR » Newsy » Ramona Rey zagra u Trelińskiego

Ramona Rey zagra u Trelińskiego

Wokalistka dostała rolę w operze „Manon Lescaut” Gacomo Puccini. Ramona Rey to nie tylko znana i ceniona wokalistka muzyki klubowej.

Wciąż nie wszyscy wiedzą, że od kilku lat Ramona szkoli się w kierunku śpiewu klasycznego, jako mezzosopranistka, i odnosi na tym polu coraz większe sukcesy: występuje m.in. na corocznej Gali Tenorów w Sali Kongresowej, arie klasyczne wykonała na specjalnym koncercie w Ambasadzie RP w Moskwie, a zaledwie miesiąc temu wystąpiła na międzynarodowym festiwalu La Folle Journee De Varsovie w Operze Narodowej.

Talent Ramony i jej wyjątkowy mezzosopran dostrzegł także sam Mariusz Treliński, który kompletując obsadę swojej nowej opery, zaprosił Ramonę na przesłuchanie do Opery Narodowej. Przebiegło ono pomyślnie dla wokalistki, bowiem kilka tygodni później brała udział w próbach do „Manon Lecaut”, a już 23 października na deskach Teatru Wielkiego odbędzie się premiera opery, w której zobaczymy i usłyszymy Ramonę.

– Udział w „Manon Lescaut” to mój debiut w spektaklu operowym. Moja rola to króciutki epizod, ale dla mnie samej to ogromne wydarzenie, wielka radość i nadzieja na przyszłość – mówi Ramona Rey.

Artystka nie zapomina jednak o fanach swojej klubowej twórczości i już zaprasza na listopadowe koncerty w klubach, podczas których będzie promować swój nowy singiel i teledysk „Imiona”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden × = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony