Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Posłuchaj nowego singla Wilków

Posłuchaj nowego singla Wilków

„Czystego serca” to utwór, który prowokuje. Prowokuje do zadawania pytań i znajdowania odpowiedzi. Czego szukamy? Co znajdujemy? Co tracimy, a co zyskujemy i czego potrzebujemy?

Dla wielu odpowiedzią będzie tytułowe „czyste serce”, dla innych „proste życie”, a może coś innego? Singiel „Czystego serca” idealnie wpisuje się w charakter płyty „Światło i mrok”,  jest integralną częścią opowieści  o poszukiwaniu siebie, o miłości do drugiego człowieka, do życia.

Piosenka promuje pierwszą po sześcioletniej przerwie płytę zespołu Wilki – „Światło i  mrok”.  Album, na którym znajdziemy to wszystko co lubimy u Wilków znakomite teksty, wpadające w ucho melodie i dużą dawkę energii.

Mastering płyty został powierzony Seanowi Magee z legendarnego Abbey Road Studios, który odpowiadał za finalne brzmienie płyt takich gwiazd jak np. Pink Floyd i Queen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + = dwanaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony