Jestes tutaj: Home » MUZYKA » P!nk w nowym, zaskakującym klipie do piosenki „Try”

P!nk w nowym, zaskakującym klipie do piosenki „Try”

P!nk udostępniła teledysk do drugiego singla z ostatniej płyty „The Truth About Love” – po gniewnym „Blow Me (One Last Kiss)” do promocji wybrano teraz nieco spokojniejszy utwór „Try”.

Mimo to, tak tanecznego klipu P!nk w swojej historii jeszcze nie miała – w reżyserowanym przez Florie Sigismondi (The Cure) obrazie najważniejszą rolę pełni układ taneczny stworzony przez choreografa, aktora i kaskadera Sebastiana Stellę (Water For Elephans). Inspracją był tu rytualny taniec Apaczów – agresywny, akrobatyczny a jednocześnie piękny i pełen wdzięku, fizycznie odzwierciedlający walkę między kobietą a mężczyzną. P!nk w teledysku partneruje nowojorski tancerz Colt Prattes.

Jak twierdzi sama wokalistka: „Kręcenie tego klipu było najwspanialszym przeżyciem w mojej dotychczasowej karierze. To zdecydowanie mój najlepszy klip”.

Ostatni album P!nk ”The Truth About Love” ukazał się w połowie września i od razu trafił na szczyt Lillboard Top 200. Promujący go singiel „Blow Me (One Last Kiss)” jest już oficjalnie jednym z największych przebojów w karierze P!nk – w Polsce od kilku tygodni utrzymuje się w czołówce najchętniej granych utworów w stacjach radiowych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy + 3 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony