Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Magiczne dźwięki na albumie Andain

Magiczne dźwięki na albumie Andain

Historia Andain to powieść o boskiej elektronice, rewelacyjnych tekstach i ogromnej cierpliwości. Po ponad 8-letniej przerwie Mavie Marcos, Josh Gabriel i Dave Dresden powracają z długo oczekiwanym, debiutanckim albumem „You Once Told Me”.

Jeden z najbardziej znanych i kultowych projektów w historii muzyki elektronicznej. Główną postacią odpowiedzialną za projekt Andain jest amerykańska wokalistka, autorka tekstów i producentka Mavie Marcos, której partnerują Josh Gabriel i Dave Dresden ze słynnego duetu Gabriel&Dresden. Pierwszy singiel zatytułowany „Summer Calling” wydali w 2002 roku, ale  dopiero „Beautiful Things”, który ukazał się dokładnie rok później przyniósł im największą sławę. Wiele rewelacyjnych remiksów i promocja przez najpopularniejszych artystów sceny klubowej spowodowały że utwór odniósł niesamowity sukces, na stałe wpisując się na listę niezapomnianych klasyków.

Po latach ciężkiej pracy w studio Mavie, Josh i Dave kompletują materiał na pierwszy album Andain zatytułowany „You Once Told Me”. Płyta składa się z 11 niezwykle klimatycznych, subtelnych utworów, będących połączeniem ambientu, popu i muzyki elektronicznej. Znajdziemy tu przebojowe single „Promises”, „Much Too Much” oraz ”Turn Up The Sound”, a także nowe wersje doskonałych „Ave Maria” i „You Once Told Me”.

Muzyka zrobiona ze smakiem i pomysłem, głębokie dźwięki które pochłoną Was bez końca.

Tracklista:

01. Turn Up The Sound
02. Like
03. Much Too Much
04. Ave Maria
05. Promises
06. After
07. What It’s Like
08. Forget Your Face
09. Find Your Way
10. You Once Told Me
11. Taken Away

Premiera: 09.10.2012, już w sprzedaży!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 + trzy =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony