Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Aerosmith – nowy klip i niespodzianka dla polskich fanów

Aerosmith – nowy klip i niespodzianka dla polskich fanów

Prawie dekadę czekaliśmy, aż znowu dadzą o sobie znać. W miedzy czasie losy ich powrotu ważyły się niebezpiecznie i niewiele brakowało, abyśmy nigdy nie zagrali już razem. Ale wracają i nikt nie ma wątpliwości, że to jeden z najważniejszych comebacków tego roku.

Aerosmith – legenda rocka działająca w niezmienionym składzie od ponad 4 dekad na początku listopada wyda nowy, 15-sty album studyjny „Music From Another Dimension!”. Z krążka znane są już utwory „Legendary Child”, „Lover Alot” oraz ballada „What Could Have Been Love”, do której teledysk właśnie zadebiutował w sieci. Zespół zapowiada, że płyta będzie nawiązywać brzmieniem do początków Aerosmith, ale będzie też bardzo nowoczesna. Wśród gości na płycie usłyszymy m.in. Carrie Underwood i Johnyy’ego Deppa.

Warto dodać, że polscy fani mają z tej okazji powód do dumy – Polska jest jednym z 2 krajów europejskich w których dostępna będzie specjalna edycja płyty „Music From Another Dimension!” z dodatkowym utworem „Shakey Ground” (wersję z tą piosenką nabyć będzie można tylko w sieci Empik i na stronie empik.com). Album ukaże się także w wersjach specjalnych – na 2 płytach winylowych i w wersji 2CD+DVD (3 dodatkowe utwory, 4 klipy koncertowe i wywiady z członkami zespołu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× cztery = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony