Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Kącik młodego dziennikarza » Wspomnienie lata – w góry czy nad morze?

Wspomnienie lata – w góry czy nad morze?

Słońce paliło i oślepiało, więc zamknęłam oczy. Słyszałam szum fal i czułam orzeźwiający powiew wiatru. Odpłynęłam myślami delektując się chwilą i zastanawiając się nad tym jak cudownie jest być nad morzem, czuć piasek pod stopami i przyjemne łaskotanie promieni słonecznych.

Oczywiście trzeba znieść tłum ludzi o różnym poziomie atrakcyjności fizycznej, stawić czoła pływającym w morzu sinicom, „odświeżonym” w knajpach surówkom, a przede wszystkim kapryśnej pogodzie. Ale w nagrodę za dzielność – mahoniowy brąz na skórze! (czasem w bonusie mały czerniak lub poparzenie słoneczne). A do tego słodkie lenistwo! Otworzyłam oczy, chociaż słońce dalej było ostre. Spojrzałam w stronę uderzających o brzeg fal, a dalej ujrzałam górskie szczyty przylegające do stawu Gąsiennicowego. No tak… – pomyślałam. Przecież jestem w górach – i ze zdwojoną siłą poczułam zmęczenie i ból mięśni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden × = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony