Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy album Hunter już w listopadzie

Nowy album Hunter już w listopadzie

„Królestwo” to tytuł najnowszej płyty Huntera. Tym razem zespół z pełną świadomością postanowił przekroczyć wszelkie dotychczasowe granice i nagrać płytę studyjną – poza studiem. Materiał został zarejestrowany w leśnej, mazurskiej stodole, w domu z bali i w głębokiej piwnicy szczycieńskiego MDK-u, gdzie blisko 30 lat temu powstał Hunter.

Dzięki temu płyta zyskała niepowtarzalny dźwięk, przestrzeń i klimat. Pełna magii zarówno muzycznie, jak i tekstowo stanowi krok milowy w dotychczasowej dyskografii i być może stanie się pierwszą częścią zapisu tych wydarzeń, ponieważ podczas tej sesji zostało nagranych blisko 20 utworów. W czasie burzy, deszczu i wiatru, w świetle księżyca i słońca powstały utwory poruszające i pełne kontrastów. Dodatkowo pełne odgłosów mazurskiej natury, które zarejestrowały mikrofony. Gościnnie zaśpiewał chór i wszechobecne ptaki.

Tracklista:

1. Intro
2. Rzeźnia Nr 6
3. Dwie Siekiery
4. Trumian Show
5. Sztandar
6. Samael
7. Inni
8. Kostian
9. PSI
10. RnЯ
11. O Wolności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 × = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony