Jestes tutaj: Home » slider » „Goło i wesoło” z gwiazdorską obsadą w Poznaniu

„Goło i wesoło” z gwiazdorską obsadą w Poznaniu

Komedia ”Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony’ego McCartena zawojowała już cały świat, nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii w 1987 r. Spektakl święcił sukcesy w USA, Kanadzie, Anglii, Francji, Niemczech, Australii, Ameryce Południowej i krajach skandynawskich.

Obecnie jest wielkim przebojem w Rosji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem, zarówno przez publiczność jak i krytyków teatralnych. ”Goło i wesoło” okazało się hitem nie tylko w teatrach – film na podstawie sztuki, pod tym samym tytułem podbił także kina. A już 15 października w poznańskim Teatrze Muzycznym poznaniacy będą mogli zobaczyć tę komedie z gwiazdorską obsadą!

Podobnie jak film, spektakl opowiada historię kilku bezrobotnych, którzy będąc zupełnie bez pieniędzy, bez perspektyw, wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie „Napalone Nosorożce”. Natomiast akcja przedstawienia dzieje się w Polsce, w Tomaszowie Mazowieckim. Oglądamy jak nasi bezrobotni próbują opanować trudną sztukę publicznego rozbierania się, początkowo w swoim gronie, następnie podczas przesłuchania w jedynym klubie w mieście o nazwie „Eden”. Przesłuchanie wypada fatalnie. Następny występ przed tomaszowską publicznością, wypada jeszcze gorzej. Menager striptizerów wynajmuje byłą tancerkę Wandę, aby udzieliła im kilku lekcji.
 Publiczność jest świadkiem komicznych prób „baletowych”, podczas których Wanda uczy ich podstaw profesjonalnego striptizu. Spektakl wieńczy spektakularny finał, w wykonaniu „Napalonych Nosorożców”, którzy na scenie, przed publicznością rozbierają się z taką swobodą, jakby robili to od urodzenia.

Obsada: Gustaw – Radek Pazura / Paweł Domagała; Bugi – Jacek Kopczyński/Sebstian Konrad; Góra – Mirosław Zbrojewicz / Jacek Lenartowicz; Kierownik -Piotr Pręgowski; Młody – Andrzej Andrzejewski / Paweł Domagała/ Maciej Mikołajczyk; Żmuda – Henryk Gołębiewski; Bernard – Jacek Lenartowicz/ Jacek Kopczyński / Jarosław Domin; Wanda – Olga Borys / Alżbeta Lenska/ Ilona Wrońska.

Ostatnie bilety na spektakl w cenie 110zł do nabycia za pomocą strony internetowej organizatora- Agencji Artystycznej WojArt: www.wojart.,pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy + 6 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony