Jestes tutaj: Home » FILM » „De facto” – film Mathiasa Mezlera

„De facto” – film Mathiasa Mezlera

22 października w poznańskiej Auli Artis obędzie się premiera filmu Mathiasa Mezlera. Długo oczekiwana produkcja kina offowego w końcu ujrzy światło dzienne.

Dramat sensacyjny nakręcony został dzięki wsparciu współpracowników z Wielkopolskiej Telewizji Kablowej oraz zespołu aktorskiego z Teatru Polskiego. Główne role w filmie zagrali: Dariusz Milejczak, Wiesław Zanowicz, Michał Kaleta, Jakub Papuga. Najważniejszym wątkiem filmu jest poszukiwanie ojca głównego bohatera, który znika bez śladu. Przyjaciel rodziny pomaga w poszukiwaniach zaginionego. To właśnie dzięki niemu dowiadujemy się, że ojciec bohatera prowadził podwójne życie zawodowe. Sam autor o swoim filmie mówi że nic nie jest w nim jednoznaczne i proste. „De facto to opowieść o tajemnicy rodzinnej. Główny bohater Darek jest beztroskim młodym człowiekiem używającym życia. Kiedy jego ojciec znika bez śladu, los młodego człowieka wywraca się go góry nogami.”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 169 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony