Jestes tutaj: Home » FILM » „De facto” – film Mathiasa Mezlera

„De facto” – film Mathiasa Mezlera

22 października w poznańskiej Auli Artis obędzie się premiera filmu Mathiasa Mezlera. Długo oczekiwana produkcja kina offowego w końcu ujrzy światło dzienne.

Dramat sensacyjny nakręcony został dzięki wsparciu współpracowników z Wielkopolskiej Telewizji Kablowej oraz zespołu aktorskiego z Teatru Polskiego. Główne role w filmie zagrali: Dariusz Milejczak, Wiesław Zanowicz, Michał Kaleta, Jakub Papuga. Najważniejszym wątkiem filmu jest poszukiwanie ojca głównego bohatera, który znika bez śladu. Przyjaciel rodziny pomaga w poszukiwaniach zaginionego. To właśnie dzięki niemu dowiadujemy się, że ojciec bohatera prowadził podwójne życie zawodowe. Sam autor o swoim filmie mówi że nic nie jest w nim jednoznaczne i proste. „De facto to opowieść o tajemnicy rodzinnej. Główny bohater Darek jest beztroskim młodym człowiekiem używającym życia. Kiedy jego ojciec znika bez śladu, los młodego człowieka wywraca się go góry nogami.”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − = 0

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony