Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Kolejna część jeżycjady już w sprzedaży!

Kolejna część jeżycjady już w sprzedaży!

„McDusia” to najnowsza część cyklu książek  Małgorzaty Musierowicz  o rodzinie Borejków. Już dziś książka znajdzie się we wszystkich księgarniach w Polsce.

Od wydania ostatniej części sagi minęły trzy lata.  Pisarka długo kazała czekać swoim czytelnikom. Będzie to 19 część Jeżycjady. Tym razem główną bohaterką jest Magdusia, która przyjeżdża do Mili i Ignacego na święta. Ponownie przez spokojne życie rodziny Borejków kolejna panna przejdzie jak burza. Jednak możemy być pewni, że wszytko skończy się dobrze, a uroczy dom przy Roosevelta 5 zapewni nam dużą dawkę dobrego humoru i dobrej zabawy. Małgorzaty Musierowicz zwana „Kornelem Makuszyńskim w spódnicy”, czy „Homerem Jeżyc” całe swoje życie spędziła w Poznaniu. Dlatego, każda z jej książek zawiera autentyczne miejsca dzięki czemu promuje Poznań i czytelnicy zjeżdżają się by poznać sławne miejsca swoich ulubionych bohaterów. Cała saga zdobyła wiele nagród i przetłumaczono ją na wiele języków. Na pewno i tym razem nasza poznanianka nas nie zawiedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery + = 11

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony