Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Seal po raz pierwszy w Polsce

Seal po raz pierwszy w Polsce

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych czarnoskórych artystów, który ma na swoim koncie takie przeboje jak Crazy, Amazing czy Kiss From a Rose. Zdobywca nagród BRIT Awards, MTV, Grammy. Jego niepowtarzalny głos i niesamowicie melodyjne utwory, w których wykonanie wkłada całe serce, zjednały mu miliony fanów na całym świecie.

Na jego dotychczasowe koncerty w Warszawie bilety wyprzedawały się błyskawicznie, dlatego tym razem SEAL wystąpi aż w trzech miastach w Polsce. We Wrocławiu, Gdyni i Warszawie zaprezentuje swoje największe przeboje oraz utwory z ostatniego albumu Soul 2, w typowym dla niego stylu, łączącym w sobie energię i zmysłowość. Charyzma i magnetyzm Seala oraz charakterystyczny klimat jego występów powoduje, że w nawet największej hali możemy poczuć się wyjątkowo – jakby śpiewał specjalnie dla każdego z nas.

Seal w listopadzie pojawi się: 18 listopada 2012, we Wrocławiu-Hala Stulecia, 20 listopada 2012 w Gdyni-Hala Gdynia, 21 listopada 2012 w Warszawa-Sala Kongresowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− jeden = 8

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony