Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Stosunki międzymiastowe

Stosunki międzymiastowe

W dobie XXI wieku, kiedy Internet i telefony komórkowe ograniczają dystans i ułatwiają komunikację, związki na odległość nie wydają się być trudne do utrzymania. Czy rzeczywiście tak jest?

Bez wątpienia łatwiej utrzymać jest kontakt i częściej się widywać, ale czy to wystarczy? Mimo wszystko możliwości wspólnego spędzania czasu są ograniczone, a związek napędzany jest przez niekończącą się tęsknotę. Chwile spędzane razem mają wymiar święta, do którego obie strony przygotowują się starannie. Golą się, depilują i pielęgnują każdy centymetr swojego ciała. Problemem więc mogłoby być życie ze sobą na co dzień, kiedy tęsknota przestałaby odbierać oddech, a zbędne owłosienie coraz bardziej panoszyłoby się na gładkim w weekendy ciele. Podobnie jednak może być w normalnym związku, kiedy po okresie szalejących endorfin, przychodzi proza życia – zmęczenie po pracy czy śmierdzące skarpetki partnera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ sześć = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony