Jestes tutaj: Home » FILM » Penelope Cruz chce podbić Bollywood

Penelope Cruz chce podbić Bollywood

Twierdzi, że naprawdę nie lubi na siebie patrzeć. A jeśli zmusi ją do tego oficjalna premiera, staje się swoim największym krytykiem. Kipi energią, zupełnie jak Maria Elena z Vicky, Christina, Barcelona, za której rolę dostała Oscara… Teraz zafascynowały ją Indie.

Cruz może przebierać w ofertach pracy, chętnych do zaangażowania hiszpańskiej gwiazdy jest wielu. Wygląda jednak na to, że przynajmniej część europejskich i amerykańskich produkcji będzie musiała obejść się smakiem – za to być może skorzysta Bollywood. Penelope otwarcie mówi o marzeniu współtworzenia tamtejszej historii kinematografii, co więcej, ma już pewien projekt. Chodzi o książkę, której prawa autorskie są w jej posiadaniu – ekranizacja miałaby zostać nakręcona właśnie w Indiach. O swojej ewentualnej roli w tajemniczej produkcji, aktorka na razie milczy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony