Jestes tutaj: Home » FILM » Nowa gwiazda TVN?

Nowa gwiazda TVN?

Po zagranicznej wersji „Perfekcyjnej pani domu” przyszedł czas na naszą krajową. Program stał się hitem, a Małgorzata Rozenek wschodzącą gwiazdą.

Wszystkie plotkarskie portale aż huczą na jej temat tytułami „Rozenek pisze książkę”, „Perfekcyjna pani domu miała kolczyk w nosie” czy „Perfekcyjna Pani domu wyszła z DOMU”. Skąd ten wielki szał na punkcie trudno powiedzieć kogo? Wcześniej nazwisko, to było bardziej znane przez jej męża Jacka Rozenka, który jest aktorem. Nowa chluba TVN-u z wykształcenia jest prawnikiem. Jednak przez większość czasu zajmowała się swoimi dziećmi poczętymi metodą in vitro. Nie zrobiła więc dużej kariery w sądzie. Podobno do programu trafiła ponieważ zaproszono ją na casting i jak z reklamy określają to media:  jej dom jest perfekcyjny.Gwiazda wiele wydała by tak dobrze prezentować się na ekranie. Pani Małgorzata zapewne wyznaje wszystkie zasady szanującej się gospodyni, przynajmniej na ekranie. Twierdzi też, że na drugim planie stawia prace na pierwszym rodzinę. Tyle, że w to już ciężko uwierzyć jeśli wie się jak wygląda praca na przy takiej produkcji.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden − 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony