Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Kącik młodego dziennikarza » Białe nie jest białe, a czarne nie jest czarne

Białe nie jest białe, a czarne nie jest czarne

Wciąż jeszcze zaspana, przy niewielkim oświetleniu przygotowywałam śniadanie. Odwróciłam się gdy tylko usłyszałam za sobą kroki. Panna Renia, która u mnie mieszka, zachwyciła mnie z rana.

Choć może też troszkę oślepiła. Zamiast swego zwyczajowego ciemnego ubioru w rozmiarze zbyt dużym, przywdziała piękny, siwy sweterek i granatowe jeansy. Któż by się po niej spodziewał takiego szaleństwa? Żadne tam czarności na miarę Marlina Mansona tylko dobrej jakości kardigan z Zary podkreślający kształty! Może po Sylwestrze powinnam być na to bardziej przygotowana, bo było mi tamtego dnia dane ujrzeć ją w obcisłej sukience i butach na 10cm obcasach. Poza tym wznieśliśmy wtedy ze znajomymi toast… nie za jej zdrowie, ale za rozkwit jej kobiecości. Może jednak siła stuknięć naszych kieliszków zaczynała działać?

Moja zdziwiona mina na jej widok była pierwszą, ale zdecydowanie nie ostatnią tamtego dnia. Nagle panna Renia wyszła z cienia. Komplementów usłyszała pewnie więcej niż niejedna panna młoda w dniu ślubu. Onieśmieliło ją to nieco, dlatego ukryła się następnego dnia znów w zbyt dużym ubraniu koloru black. Na prośby moje o zmianę stylu i podkreślenie apetycznych krągłości rzekła mi tylko: Wyczerpałam już swój limit kobiecości na ten miesiąc. Z nadzieją spojrzałam na wiszący na ścianie kalendarz – jeszcze tylko 13 dni do końca lutego!

Opowiedziałam o tym wszystkim, mojej koleżance przy spotkaniu na kawie. Ta z lekkim przerażeniem w oczach zapytała, czy w takim razie Renia chodząca w glanach i ciemnych ubraniach „załącza” mi w mieszkaniu black metal. Ku zdziwieniu jej i przysłuchujących się naszej rozmowie ludzi, odrzekłam: Nie… słucha Kelly Family.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony