Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Amy Macdonald na każdy dzień

Amy Macdonald na każdy dzień

Trzeci album artystki „Life in a Beautiful Light” okazał się kolejnym hitem a singiel „Slow it down” nie schodzi z list przebojów.

Piosenkarka pochodzie ze Szkocji. Artystka jest znana ze wspaniałych ballad. Zaczynała swoją karierę jako nastolatka. Pierwszą płytę wydała ponad dwa lata temu. Wokalistka uwielbia występować na scenie. Amy lubi koncertować w starym stylu. Nie jest wystylizowaną i wymuskaną gwiazdką lubi to co robi i cieszy się, że za to jej płacą. Znajomi mówią, że gwiazda jest „wciąż naładowana pozytywną energią i pełną głosu”. Do swojej nowej płyty przygotowywała się już od roku. Na płycie „Life in a Beautiful Light” z dziewczynki zmieniła się w kobietę. Jej nowa płyta ma naprawdę bogate brzmienie. Trochę rocka, country i popu. Jednak wciąż możemy odnaleźć piosenki w stylu artystki: o życiu, pisane na kolanie czemu nieodzownie towarzyszy gitara. Bardzo dobra muzyka, która może nam towarzyszyć w naszym życiu codziennym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden × 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony