Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Weź dziecko na spacer po Warszawie

Weź dziecko na spacer po Warszawie

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy wpadło na pomysł zorganizowania cyklu spacerów po stolicy przeznaczonych dla dzieci z opiekunami. 

Nie każdy rodzic dysponuje wiedzą i charyzmą, które pozwoliłyby na zainteresowanie najmłodszych historią miasta. Za to prawie wszyscy życzą sobie, aby ich dzieci aktywnie poznawały świat – może więc warto zacząć od tego najwęższego, lokalnego kręgu? Projekt o nazwie Z Misiem po Warszawie trwa od kwietnia. Szybko dorobił się grupy stałych uczestników wycieczek – słuchaczy Cioci Eli, czyli Elżbiety Żuchowicz, reżysera teatru dziecięcego. Spacery tematyczne jak np. Z Warszawy w kosmos albo Czy można pokonać Bazyliszka? rozbudziły wyobraźnię i dzieci, i dorosłych, a to jeszcze nie koniec. Przed nami ostatnia wyprawa – Elektrownia Powiśle i latarki – zaplanowana na najbliższą sobotę. Wstęp wolny, miejsce spotkania: przed wejściem do Centrum Nauki Kopernik, Wybrzeże Kościuszkowskie, godz. 11.00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ dziewięć = 17

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony