Jestes tutaj: Home » slider » Wyrok na księcia

Wyrok na księcia

Rzecznik afgańskich talibów Zabihullah Mudżahid oświadczył, że bojownicy planują uprowadzenie lub zabicie księcia Harry’ego, który w minionym tygodniu przybył do Camp Bastion w prowincji Helmand. 

Helmand cieszy się opinią niespokojnej prowincji. Wnuk królowej Elżbiety II ma tam przebywać przez kolejne cztery miesiące, służąc armii jako pilot śmigłowca bojowego Apache. Jako komandor Royal Navy i członek Blues and Royals, książę bywał już na misjach, ale nigdy dotąd nie brał czynnego udziału w operacjach wojskowych. Złośliwi twierdzą, że jego obecność w Camp Bastion należy raczej nazywać zesłaniem – miałaby być to kara za ośmieszenie godności książęcej rozrywkowym trybem życia… a raczej za głupotę Harry’ego, przez którą zdjęcia z hotelowej sypialni trafiły na pierwsze strony gazet. Bez względu na prawdopodobieństwo realizacji gróźb talibów, Wielka Brytania wysłała za Windsorem grupę uzbrojonych ochroniarzy. W końcu babcia Elżbieta kocha wnuka, a rodziny (królewskiej) się nie wybiera.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 × = trzydzieści dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony