Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Joe Cocker – internetowa premiera tytułowej piosenki z nowej płyty Fire it up

Joe Cocker – internetowa premiera tytułowej piosenki z nowej płyty Fire it up

Zachęcony sukcesem ostatniej płyty „Hard Knocks” (Złota Płyta w Polsce!) Joe Cocker nie zwlekał długo z nagraniem nowego materiału. Na początku tego roku wrócił do studia z producentem poprzedniego dzieła Mattem Serleticem (Santana, Matchbox 20, Rob Thomas), a rezultatem ich pracy jest 10 (w wersji deluxe 12) nowych utworów, jakie tworzą krążek „Fire It Up”.

Album trafi do sprzedaży 6 listopada w wersji standardowej, deluxe (bonusowe utwory i dvd z przebojami w wersji live) i na 2 płytach winylowych (z bonusem w postaci płyty na CD), ale już od kilku dni posłuchać można pierwszego, tytułowego singla z płyty. Prezentujemy klip z tekstem do piosenki „Fire It Up”

Atutem niektórych wykonawców jest to, że od lat niezmiennie trzymają poziom i nagrywają po prostu świetne płyty. Joe Cocker jest jednym z nich, a nowy album w pełni to potwierdza.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 2 = dwanaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony