Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „We Walk the Line”: A Celebration of the Music of Johnny Cash – recenzja płyty

„We Walk the Line”: A Celebration of the Music of Johnny Cash – recenzja płyty

„We Walk the Line: A Celebration of the Music of Johnny Cash” to koncertowy album z największymi przebojami Johnnego Casha w wykonaniu współczesnych gwiazd muzyki Country jak i początkujących wykonawców.

Wszyscy przez swój występ podczas tego koncertu chcieli oddać hołd samemu Johnnemu Cashowi, i jego muzyce. Własne interpretacje utworów Johnnego Casha zaprezentowali m.in.: Kris Kristofferson, Willie Nelson i Sheryl Crow.

Johnny Cash to legenda muzyki, wokalista, muzyk, autor tekstów i aktor. Znany głównie jako wykonawca muzyki Country. Za jego największe przeboje uważa się piosenki „Ring of Fire”, „I Walk the Line” i „Hurt”. A teledysk do piosenki „Hurt” uważany jest za najlepszy teledysk w historii, nakręcono go kilka miesięcy przed śmiercią Johnego Casha i stanowi on próbę rozliczenia się Casha ze swojego życia. Znakiem rozpoznawczym Johnnego Casha były czarne ubrania, które nosił i przez to nadano mu przydomek „facet w czerni”. Johnny Cash zmarł 12 września 2003 roku w Nashville w wieku 71 lat.

Płyta ta kierowana jest do fanów muzyki Johnnego Casha i jestem pewien że przypadnie im do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ pięć = 6

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony