Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Sex, drugs and rock′n′roll

Sex, drugs and rock′n′roll

Slah gitarzysta Guns N Rosses wydał swój pamiętnik, w którym definiuje kultowe słowa sex, drugs and rock′n′roll. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych książek tego roku.

Jedyny w swoim rodzaju, ogłoszony najlepszym gitarzystą naszych czasów odważył się opowiedzieć zarówno swoją historie jak i Guns N Rosses. Slash opisuje wszystko od momentu powstania zespołu, przez szalone i pełne niebezpieczeństw życie, które prowadzili, po smutny koniec. Gitarzysta do dziś słynie ze skrytości i małomówności dlatego dużym szokiem było to, że wydał swój pamiętnik z takimi szczegółami. Miliony fanów na całym świecie czekało, aż dowiedzą się w końcu prawdy co było przyczyną rozpadu ich ukochanego zespołu. Niestety tu zaskoczenia nie ma, życie na ciągłej krawędzi nawet u szczytu kariery nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Ale kto wie, gdyby nie, to jacy byli pewnie nigdy nie zdobyliby takiej sławy.  Nie jedna kobieta do dziś ma gęsią skórkę kiedy ogląda teledysk „November rain” gdzie artysta wykonuje swoją genialną solówkę. Obecnie Slash mieszka w Kalifornii z żoną Perlą i dwójką dzieci. Autorem spisanych wspomnień artysty jest Anthony Bozza były dziennikarz magazynu Rolling Stone. Ma już na koncie trzy bestsellery. Między innymi biografie Tommy’ego Lee. Miejmy nadzieje, że to będzie jego czwarty.

 

 

 

http://underslasher.blogspot.com/2011/06/livro-slash-by-slash-em-portugues-pdf.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− trzy = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony