Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Gaga ściąga z Bjork?

Gaga ściąga z Bjork?

Tym razem nie chodzi o to co, ale o to jak – o środek przekazu. Najświeższy okazał się pomysł Bjork, która ostatni swój album promowała posługując się formą aplikacji na iPhona czy iPada. Gaga nie wymyśliła nic nowego.

Projekt Bjork nosił nazwę Biophilia i ukazał się na rynku w 2011 roku, w formie aplikacji na urządzenia Apple. Większość tworzących go utworów zostało zresztą nagranych przy użyciu iPada. Album obejmował bonusy, np. w postaci ścieżek koncertowych.

ARTPOP, poza muzyką,  ma zawierać mnóstwo dodatków: m.in. czat, filmiki ilustrujące każdą piosenkę, gry czy część poświęconą modzie. Lady Gaga opublikowała informacje o najnowszym krążku na swojej stronie internetowej, jednocześnie dziękując fanom za wsparcie i muzyczną inspirację. Piosenkarka wierzy w pokolenie artpopu. My widzimy odgrzewane kotlety.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ trzy = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 277 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony