Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Płyta zespołu Breathe Carolina niebawem w sklepach

Płyta zespołu Breathe Carolina niebawem w sklepach

Jak połączyć rocka z elektroniką, nie podpaść fanom jednego ani drugiego gatunku i jeszcze trafić na szczyty list przebojów? Taka sztuka udała się formacji Breathe Carolina, która za sprawą jednego tylko utworu („Blackout”) 'z garażu’ trafiła na antenę MTV, zagrała na żywo w najważniejszych programach w amerykańskiej TV w Stanach, sprzedała pół miliona singli i podpisała kontrakt z dużą wytwórnią.

Wspomniany „Blackout” okazał się hitem także w Polsce – refren „I’m only getting started…” w tegoroczne wakacje podśpiewywali słuchacze zarówno Radia Zet jak i RMF Maxxx. Utwór nie był jednak dostępny na żadnej płycie… aż do teraz!

9 Października ukaże się długo oczekiwana płyta Breathe Carolina „Hell Is What You Make It: Reloaded”. Jest to poszerzona o dodatkowe utwory edycja wydanego niezależnie krążka „Hell Is What You Make It” zawierająca aż 16 piosenek, w tym wspomniany „Blackout” i aktualny singiel „Hit And Run”. Wszystkich zainteresowanych kontrowersyjnym nieco brzmieniem całego krążka (chłopaki z Breathe Carolina miksują gatunki jak mało kto!) polecamy choćby udostępniony już w sieciutwór „Wooly”, w którym taneczne rytmy mieszają się z hardkorowym screamo.

Tracklista płyty „Hell Is What You Make It: Reloaded” (premiera 9.10):

1. Rebirth: An Introduction
2. Wooly
3. Blackout
4. Edge of Heaven
5. Last Night (Vegas)
6. Sweat It Out
7. Gone So Long
8. They Say You Won’t Come Back
9. Get Off Easy
10. Waiting
11. Take It Back
12. Chemicals
13. Lauren’s Song
14. Hit And Run
15. Reaching For The Floor
16. Hit And Run (Wideboys Radio Remix)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem × = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony