Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Aerosmith potwierdzają datę premiery najnowszej płyty

Aerosmith potwierdzają datę premiery najnowszej płyty

Kocioł czarownicy bulgotał od 10 lat – najsłynniejszy rockowy band Ameryki wreszcie zdmuchnie z niego pokrywę!

Tym razem data premiery jest już ostateczna: 6 listopada b.r. Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bass) i Joe Kramer (perkusja) zaprezentują światu 15sty album Aerosmith – „Music From Another Dimension”. Nagrywany w Los Angeles i Massachusetts krążek z pierwszym od 11 lat całkowicie nowym materiałem, wyprodukowany został prawie w całości przez Stevena Tylera, Joe Perry’ego i ich stałego współpracownika Jacka Douglasa. Pierwsze dwa oficjalne single właśnie trafiają do rozgłośni radiowych na całym świecie – są to ballada „What Could Have Been Love” i rockowy „Lover Alot”, choć fani zespołu mieli okazję zapoznać się z jeszcze dwoma nowymi kawałkami – „Legendary Child” i prezentowanym już na żywo podczas amerykańskiej trasy koncertowej „Oh Yeah”.

„Music From Another Dimension” pokazuje Aerosmith w szczytowej formie – warto też zaznaczyć, że zespół wciąż gra w tym samym składzie, co na początku działalności (ponad 4 dekady temu!). Wśród niespodzianek na płycie znajdziemy duet z wokalistką country Carrie Underwood („Can’t Stop Loving You”) i utwór „Freedom Fighter”, w którym razem ze Stevenem śpiewa sam Johnny Depp.

– „Nie można powiedzieć, że tą płytę nagrywaliśmy aż 10 lat. Ale na pewno tyle się do niej przygotowywaliśmy!” mówi Tyler. Perry: – „Nagranie takiej płyty było naszym celem od 1984 roku kiedy zeszliśmy się z powrotem. Nie mogę narzekać na przeboje i wyprzedane trasy, jakie były naszym udziałem od tego czasu. Ale kiedy znów zebraliśmy się w studio wołając ‚podkręć głośniki!’ brzmieliśmy jak kiedyś pod 1325 Commonwealth Avenue (apartament, w którym zespół mieszkał i pisał piosenki na początku kariery)”.

Album ukaże się w edycji standardowej i wersji Deluxe, która zawierać będzie 3 dodatkowe utwory („Up On A Mountain”, „Oasis” i „Sunny Side Of Love”) oraz materiały video: 4 klipy live („Rats In The Cellar”, „Train Kept A Rolin'”, „Oh Yeah” i „Same Old Song And Dance”) i ekskluzywne wywiady z członkami zespołu.

Tracklista:

1. LUV XXX
2. Oh Yeah
3. Beautiful
4. Tell Me
5. Out Go The Lights
6. Legendary Child
7. What Could Have Been Love
8. Street Jesus
9. Can’t Stop Loving You
10. Lover A Lot
11. We All Fall Down
12. Freedom Fighter
13. Closer
14. Something
15. Another Last Goodbye

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 × = sześćdziesiąt cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony