Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Fotografia » „Linia snu” Lazara

„Linia snu” Lazara

Laureat tegorocznej nagrody World Press Photo zaprasza na wystawę fotografii poświęconej wpływowi mediów na współczesnego człowieka – szczególnie jego postrzeganie siebie i otoczenia. 

Chcąc być konsekwentnymi, media powinniśmy określać mianem nie tylko opinio, ale i światotwórczych. Potrafią bowiem w niezwykle zręczny sposób zatrzeć granicę pomiędzy rzeczywistością, a fikcją; i nie chodzi tu o cel – bardziej lub mniej ekonomiczny, silniej czy słabiej polityczny – ale o sam fakt podawania odbiorcy wyssanych z palca bzdur, które tworzą alternatywną wizję świata. Tomasz Lazar zajął się problemem człowieka zagubionego pomiędzy tymi dwoma obrazami – suchym i podkolorowanym – a swoje refleksje zaprezentuje pierwszego września o 19.00 w warszawskiej Księgarni artystycznej Bookoff przy Ogrodowej 7. W planach również warsztaty z artystą – 29 i 30.09, również w siedzibie księgarni. Szczegóły na stronie internetowej organizatora.

http://workshopb.in/wposzukiwaniustylu/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć × = 40

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony