Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Takie tam Walk the Moon

Takie tam Walk the Moon

Walk the Moon… podobno najbardziej rozpoznawalnym kawałkiem formacji jest „Anna Sun”. Co z tego? Ano nic. Ile można słuchać o imprezach, koktajlach i miłości? Indie-rock stoi w miejscu.

Wciąż te same frazy, wciąż te same klawiszowe i perkusyjne sekwencje okraszone mało męskim wokalem docierają może do rzeszy nastolatek i zapadają w pamięć na kilka sekund, ale po chwili ustępują miejsca następnym. Bo zalew indie-rocka jest obecnie potworny. Wciskają się ze swoim „I want you still” i „baby, don’t go” każdą możliwą drogą. Czy to poprzez reklamę, czy tło muzyczne do seriali telewizyjnych. Z tym, że w przypadku Walk the Moon żaden z kawałków, które znalazły się na płycie amerykańskiej grupy nie rzuca się szczególnie w ucho. Bo żaden się nie wyróżnia.

Walk the Moon buduje wrażenie podobne temu jakie wywołuje reklama piwa. Radosna, kolorowa, szybko przemijająca i nijak mająca się do rzeczywistości. Nie boję się o tym albumie napisać, że jest „fajny”, bo fajny, to w rzeczywistości brzydkie słowo na określenie czegoś, co niby jest ładne, ale nie do końca. Walk the Moon – no fajny.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 − = osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 813 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony