Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Tatian i Dawid Podsiadło – „Tu i teraz”

Tatian i Dawid Podsiadło – „Tu i teraz”

Z wielka radością prezentujemy teledysk do singla „Tu i teraz” w wykonaniu Tatiany i Dawida Podsiadło. Utwór miał premierę podczas finału tegorocznego cyklu campów Marcina Gortata na warszawskim Torwarze.

Tak o piosence mówią Artyści:

Tatiana:
„Pierwszy raz usłyszałam Dawida podczas castingów do programu X-Factor w Zabrzu. Od razu wiedziałam, że ten chłopak ma ogromny talent i jeden z najpiękniejszych męskich głosów jakie w życiu słyszałam. Z czasem okazało się, że oprócz tego, że jest wokalistą z niesamowitą muzyczną wrażliwością to jest też chłopakiem, z którym można…dużo zjeść. Podczas tworzenia utworu w studio interesowały nas tylko dwie rzeczy: muzyka i jedzenie. Praca z Troy’em i Dawidem to był bardzo kreatywny i smaczny proces”

Dawid Podsiadło:
„Gdy zaczęliśmy z Tatianą rozmawiać o możliwości nagrania duetu poczułem się naprawdę wyjątkowo. Pomyślałem, że czeka mnie niesamowita przygoda i nie myliłem się.”

„Tu i teraz” opisuje miłości niemożliwe, związki nierealne, ludzi niedobranych. Mówi o tym, że nie można mieć w życiu wszystkiego, o czym się marzy, ale to nie jest wcale takie złe. Dwie osoby, których drogi przecięły się w taki sposób, będą przez całe życie czuć bliskość, połączenie, którego nikt inny oprócz nich nie będzie w stanie zrozumieć.

Singiel w formie cyfrowej do nabycia:

Nokia Muzyka http://myplay.me/vcg
Iplay http://myplay.me/vch
Muzo.pl http://myplay.me/vck
Itunes http://myplay.me/vci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć × = 27

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony