Jestes tutaj: Home » FILM » Multikinowa noc z Allenem

Multikinowa noc z Allenem

Uzależnieni od komedii Woody’ego Allena mają szansę zaspokoić głód dobrego humoru za sprawą nocnego maratonu filmowego, w którego programie znajdzie się najnowszy film mistrza komedii – Zakochani w Rzymie.  

Idziemy na imprezę pod sztandarem ENEMEF. Nazywa się dumnie: Europa Woody’ego Allena na skrzydłach Ryanair, ale poza wyborem speca od haseł reklamowych wszystko gra. I to gra w 23 kinach sieci Multikino, w tym w Warszawie: na Ursynowie, Woli, Targówku oraz w Złotych Tarasach. Cena normalnego biletu wynosi 29 PLN (ze zniżką studencką 26) – a organizator zapewnia, że w piątkową noc spędzimy w czułych objęciach kinowego fotela i w niemym zachwycie nad prezentowanymi filmami. Będą cztery: Zakochani w Rzymie (premierowo), O północy w Paryżu, Wszystko gra oraz Vicky, Christina, Barcelona. Niestety, nie ma możliwości rezerwacji biletów – można je kupić w przedsprzedaży, ale jedynie w kasach kin, w których odbędą się pokazy (czynne 10.00 – 21.30).

Start w piątek, 24.08.2012 o 22.00.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 × = osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony