Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Pink i Eminem oraz inni goście na jej nowej płycie „The Truth About Love”

Pink i Eminem oraz inni goście na jej nowej płycie „The Truth About Love”

Nowy album P!NK zbliża się wielkimi susami – artystka zaczyna ujawniać też coraz więcej szczegółów dotyczących krążka „The Truth About Love”, który na półkach sklepowych kusić będzie nas od  18 września.

Wokalistka, co zdarza jej się bardzo rzadko, na płytę zaprosiła gości – i to jakich! Kawałek „Here Comes The Weekend” uświetnił nie kto inny, jak sam Eminem (P!nk zapowiada, że będzie to ‘alternatywny hymn imprezowy’) a w numerze „True Love” usłyszymy powracającą na scenę muzyczną Lily Allen (P!nk „Najzabawniejsza i najdowcipniejsza osoba, jaką znam!”). To nie koniec zaskoczeń: „Just Give Me a Reason” powstał z gościnnym udziałem Nate’a Ruessa – wokalisty jednej z najciekawszych formacji tego roku : Fun (przebój „We Are Young”).

Do tej pory z płyty upubliczniono tylko singlowy kawałek „Blow Me (One Last Kiss)”. Prezentujemy teledysk w reżyserii  Dave’a Meyersa (odpowiedzialnego za 14 poprzednich klipów P!nk!) – jak i zabawny materiał filmowy z planu zdjęciowego:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 × dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony