Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Zapraszamy na koncert Orquesta Buena Vista Social Club

Zapraszamy na koncert Orquesta Buena Vista Social Club

Orquesta Buena Vista Social Club to wyjątkowe spotkanie z kubańską muzyką, które mogą publiczności zagwarantować tylko oryginalni członkowie Buena Vista Social Club.

W skład grupy wchodzą prawdziwi weterani, popularnego w latach 40-tych, hawańskiego klubu, artyści biorący udział w nagraniu albumu oraz filmowego sukcesu o tym samym tytule. Buena Vista Social Club to nie tylko miejsce, zaliczana przez magazyn Rolling Stone do listy albumów wszechczasów płyta, czy nominowany do Oscara film – to międzynarodowy fenomen, który spopularyzował son, danzón, bolero, guairę i inne kubańskie rytmy na całym świecie. Występ Orquesta Buena Vista Social Club, na czele z genialną Omarą Portuondo, to niesamowite przeżycie, podróż w głąb Kuby, opowieść pełna pasji, radości życia i porywającej  muzyki, która wypełniała niegdyś legendarny hawański klub. Wyjątkowy występ odbędzie się 12 listopada w poznańskiej Hali Arena o godzinie 19.

Bilety do kupienia przez internet www.eBilet.pl lub www.ticketpro.pl oraz w hali Arena.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− pięć = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony