Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Coldplay na Narodowym

Coldplay na Narodowym

19 września 2012r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się od dawna oczekiwany przez wszystkich fanów zespołu Coldplay koncert promujący najnowszy krążek  – „Mylo Xyloto”.

Organizatorami kolejnego już (po Madonnie) koncertu na narodowym są Alter Art we współpracy z Live Nation. Po raz pierwszy zespół zaprezentował materiał z nie wydanego wtedy jeszcze krążka podczas krajowego festiwalu Heinken Open’er w 2011r. – było to zarazem niezwykłe wydarzenie, ponieważ był to pierwszy kiedy mieliśmy szansę usłyszeć zespół na polskiej ziemi, podczas tego niesamowitego występu grupy na widowni zebrało się ok. 60 tysięcy fanów! Podczas trwającej właśnie trasy koncertowej zespół wystąpi m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz po raz drugi w Polsce na Warszawskim Stadionie Narodowym!

Supportami zespołu mieli być Frank Ocean oraz Marina and the Diamonds – jednak, jak donosi jeden z organizatorów koncertu, Frank Ocean nie wystąpi wraz z Coldplay podczas wrześniowego koncertu. Poniżej przedstawiamy oficjalny komentarz artysty :

– „Pozwólcie mi zacząć od tego, że czuję się teraz jak dupek, ale ta trudna decyzja musiała być podjęta w odniesieniu do mojego harmonogramu na najbliższe miesiące i niestety jej ofiarą będą moje występy na zbliżających się festiwalach w Europie oraz koncerty w ramach światowej trasy Coldplay. K……. mi przykro. Pojawię się z powrotem, jeśli tylko będziecie mnie chcieli”.

Sprzedaż biletów ruszyła 10 stycznia 2012 roku, jednak mimo znacznego upływu czasu bilety wciąż są dostępne na stronach alterart.pl oraz livenation.pl

Ceny biletów:
Płyta: 198 PLN
Trybuny: 165/187/198/275 PLN
Golden Circle: 275 PLN
Golden Circle Early Entrance: 385 PLN
Niepełnosprawni: 165 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− osiem = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony