Jestes tutaj: Home » slider » Usypia swojego psa w jeziorze, by zaoszczędzić mu bólu.

Usypia swojego psa w jeziorze, by zaoszczędzić mu bólu.

Niesamowite zdjęcie opublikowane przez amerykańską fotograf Hannah Stonehouse Hudson na jej profilu na Facebooku podbija Internet i powoduje, że wraca wiara w ludzi.

John Unger z Wisconsin w Stanach zjednoczonych adoptował swojego pupila, kiedy ten był małym szczeniakiem. Teraz 19 letni Schoep zaczął chorować, cierpi na zapalenie stawów i bezsenność. Jednak jego kochający pan nie poddaje się, chcąc ulżyć swemu wiernemu przyjacielowi zabiera go co wieczór nad jezioro i kąpie się z nim. Pies uwielbia wspólne kąpiele, które podobno działają na niego kojąco, w wodzie wycisza się i zasypia. Schoep zasypia tak każdej nocy. Wielu zapytałoby skąd takie poświęcenie. Uger zapytany o to przez jednego z dziennikarzy odpowiada, że pies uratował mu życie, kiedy kilkanaście lat temu rozstał się ze swoją narzeczoną. Miał wtedy myśli samobójcze i depresję, jednak jego pies był jedyną istotą, która trzymała go przy życiu. W ten sposób chce mu się odwdzięczyć i zrobić dla niego wszystko by ulżyć mu bólu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony