Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowa płyta Head Hunters już wkrótce

Nowa płyta Head Hunters już wkrótce

Zespół Head Hunters  działa na poznańskiej scenie muzycznej od 1996 roku, wtedy to ukazał się pierwszy krążek zatytułowany „What’s up”, którego grunge’ owy klimat szybko znalazł uznanie wśród słuchaczy cięższych brzmień.  

Kolejny rok zaowocował powstaniem nowego albumu „Nails”, który rozszedł się w rekordowej liczbie egzemplarzy, zwracając tym samym uwagę wytwórni Koch.

Tylko w latach 90- tych kapela zagrała setki koncertów w całej Polsce, była gościem wielu programów telewizyjnych i audycji radiowych, między innymi w Programie Trzecim Polskiego Radia, Radio Afera, Eska Rock i innych.

Podczas swoich licznych tras koncertowych zespół Head Hunterts miał okazję grać u boku takich sław jak Acid Drinkers, Edyta Bartosiewicz, Homo Twist, Pudelsi, Flapjack, Illusion, Lady Pank, O.N.A., Coma, Hey, Blenders, Golden Life.

Rok 2000 okazał się przełomowy, a to za sprawą płyty „Coda”, która zwróciła uwagę takich wytwórni jak SONY MUSIC oraz BMG, wprowadzając tym samym zamieszanie na rockowej scenie muzycznej.

Na kolejny album nie trzeba będzie długo czekać; w czerwcu bieżącego roku, kapela weszła do studia nagrań Jacka Chraplaka w składzie:

Ramas- gitara, wokal;
Depa- gitara;
Rem-  bas
Bart- perkusja

„Ten Krążek będzie inny od poprzednich, kompozycje są staranie przemyślane, dopracowane w każdym szczególe, a to dlatego, że powstawały na przełomie dwóch, a nawet  trzech lat. Wszystkie kawałki będą po polsku, aby nikt nie miał problemu z ich odbiorem i żeby mógł spokojnie wczuć się w klimat.” – Ramas

Promo nowego albumu przewidywane jest na jesień, tymczasem oprócz ostatnich szlifów powstającego krążka, Head Hunters ma wpisane w grafik liczne koncerty.

 Ten najbliższy odbędzie się już 16.08.2012 w poznańskich Kontenerach. (Wjazd za free, z ukłonem dla studentów ;))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem + 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 169 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony