Jestes tutaj: Home » slider » Roberto Carlos zawiesza buty na kołku

Roberto Carlos zawiesza buty na kołku

W historii piłki nożnej kończy się właśnie kolejna epoka: legendarny obrońca i czarodziej rzutów wolnych, Roberto Carlos, przechodzi na emeryturę. 

Właściwie nazwisko Brazylijczyka zostało skreślone z kadry Anży Machaczkała już w marcu tego roku, miesiąc przed jego trzydziestymi dziewiątymi urodzinami. Kontrakt z rosyjskim klubem miał trwać do końca czerwca 2013 roku i zakładał wynagrodzenie w wysokości 5 mln euro za sezon, klauzula uwzględniała jednak możliwość wcześniejszego zakończenia kariery. Właściciel Anży, multimiliarder Sulejman Kerimow, musiał zaproponować Carlosowi podobnie bajeczną stawkę w zamian za pozostanie nad Morzem Kaspijskim w charakterze ambasadora klubu i asystenta trenera. Piłkarz ogłosił swoją decyzję na wczorajszej konferencji prasowej; dodał, że chciałby zagrać jeszcze jeden raz – w barwach Anży przeciwko Realowi Madryt, z którym trzykrotnie triumfował w Lidze Mistrzów. Wszystko wskazuje na to, że spotkanie dojdzie do skutku – mecz miałby się odbyć w Machaczkale.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć × 9 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony