Jestes tutaj: Home » FILM » Nowe znajomości, szkoła i pocałunki! Czyli wielki powrót Rodzinki.pl

Nowe znajomości, szkoła i pocałunki! Czyli wielki powrót Rodzinki.pl

Polski serial komediowy w reżyserii Patricka Yoki powraca już we wrześniu! Będzie z nami w każdy piątek ekranach TVP2.

Serial opowiada o Boskich, pięcioosobowej rodzinie mieszkającej w Warszawie. Panią domu jest Natalia, szefowa wydawnictwa pism kobiecych. Jej mężem jest Ludwik, architekt. Razem wychowują trójkę dzieci: Tomka, Kubę oraz Kacpra. Mimo iż bardzo się kochają nie jest im łatwo, każdy z nich jest inny i lubi coś innego. W premierowych odcinkach „rodzinki.pl” wszyscy Boscy zaprezentują odświeżony look – przede wszystkim zaskoczą widzów super modnymi fryzurami oraz nową garderobą. Natalia Boska będzie musiała zmierzyć się z uczuciem matczynej zazdrości. Na jej terenie pojawią się inne kobiety. Synowie zaczną zapraszać do domu koleżanki. Czy Natalia będzie w stanie uznać, że jakakolwiek dziewczyna jest godna jej syna? Poza tym Boska zapragnie rewolucji w swoim życiu. Zmiany zacznie od zarządzenia małego remontu w domu. Efekt? Ściany u Boskich zmienią kolor z czerwonego na grafitowy. Ludwik Boski, w przeciwieństwie do żony, będzie zachwycony obecnością młodych dziewcząt pod ich dachem. Nieoczekiwanie zostanie też trenerem… hokeja. Zacznie też gotować. Nie zawsze z sukcesem, ale rodzina – nie chcąc go  zniechęcić – będzie udawała, że jego dania są pyszne. Tomek, najstarszy syn Boskich, zobaczy, że związki to nie tylko miłe słówka, ale także namiętność. Poważnie zaangażuje się w uczucie do Magdy. Ponadto zapisze się na kurs prawa jazdy, a przed przystąpieniem do egzaminu poprosi o kilka praktycznych lekcji swojego tatę Ludwika. Niestety, rodzinne auto Boskich nie wyjdzie z tego bez szwanku. Sporo zmian nastąpi też u Kuby, którego rodzice – z powodu złego sprawowania – przeniosą do prywatnej szkoły. Tam – już pierwszego dnia – wda się w pyskówkę z nauczycielem. Kuba założy również kapelę oraz za wszelką cenę będzie chciał wydać płytę i zrobić oszałamiającą karierę muzyczną. Tymczasem Kacper, najmłodszy syn Boskich, postanowi zaznaczyć swoją obecność w życiu rodziny i zacznie domagać się dorosłego traktowania. Jakby tego było mało, pod okiem koleżanki Zosi (Emilia Dankwa) przejdzie zaskakujący trening życia przygotowujący do pierwszego pocałunku, a rodzice będą musieli stawić temu czoła.

Trzeci sezon „rodzinki.pl” liczy 26 odcinków. Za jego produkcję odpowiada Dorota Kośmicka-Gacke. Jest to jedyna serialowa produkcja własna Telewizji Polskiej. Nowe odcinki wyreżyserowali Patrick Yoka, Łukasz Kośmicki i Karol Klementewicz. Autorami scenariuszy są Kuba Wecsile i Karol Klementewicz.

Kolejny sezon Rodzinki.pl zapowiada się obiecująco i już teraz mam nadzieję, że będziemy czekać na kolejne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + 5 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony