Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Poczuj powiew historii – powstańcza gra miejska na Woli

Poczuj powiew historii – powstańcza gra miejska na Woli

Już 4 sierpnia dorośli i dzieci, którzy wezmą udział w grze miejskiej „W obronie historii” będą mogli wcielić się w role żołnierzy, sanitariuszy czy konspiratorów i przeżyć emocjonującą przygodę z historią Powstania Warszawskiego.

W sobotę 4 sierpnia o godzinie 11.00 rozpoczyna się pełna emocji gra miejska. Organizuje ją portal ZwalczNude.pl na zlecenie Urzędu Dzielnicy Wola. Gra upamiętniająca Powstanie Warszawskie polega na wykonywaniu zadań w kolejnych, odnajdowanych na mapie Woli miejscach. W każdym z nich uczestnicy będą musieli wykonać specjalne misje – wcielić się w rolę sanitariusza, żołnierza, harcerza lub łącznika. Zawodnicy będą też strzelać, udzielać pierwszej pomocy, wydawać gazetę i… konspirować.

Gra jest interaktywną lekcją patriotyzmu i historii Powstania Warszawskiego oraz wydarzeń, które miały miejsce na warszawskiej Woli. Do udziału zapraszamy zarówno dorosłych, jak i rodziny z dziećmi. Zadania dostosowane są do różnego wieku uczestników, a każde dziecko otrzyma na zakończenie specjalną nagrodę. Udział w grze „W obronie historii” to ciekawy i nietypowy sposób na spędzenie soboty z rodziną i przyjaciółmi.” – przekonuje Krystyna Radkowska ze ZwalczNude.pl.

Udział w grze jest bezpłatny. Szczegóły znajdują się na stronie www.zwalcznude.pl, oraz www.wola.waw.pl. START w sobotę, 4 sierpnia o godz. 11:00, os. Młyny Królewskie na rogu ulic Ostroroga i Wawrzyszewskiej w Warszawie. Drużyny proszone są o wcześniejszą rejestrację, liczba miejsc ograniczona. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 × dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 087 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony