Jestes tutaj: Home » slider » Wnuczka królowej na olimpiadzie

Wnuczka królowej na olimpiadzie

Zara Phillips kontynuuje rodzinne tradycje i staje do walki o olimpijski medal.

31-letnia zawodniczka zadebiutowała na olimpiadzie w Londynie we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. Miejsce w pięcioosobowej reprezentacji Wielkiej Brytanii zapewnił jej sukces w czerwcowych zawodach w Bramham (trzecie miejsce). Zara jest już posiadaczką złotego medalu mistrzostw świata z 2006 roku, który z kolei dał jej order Imperium Brytyjskiego, przyznany przez szanowną seniorkę rodu.

Wszechstronny konkurs konia wierzchowego Zara ma we krwi – zarówno księżniczka Anna jak i kapitan Phillips to byli reprezentanci Wielkiej Brytanii w tej właśnie konkurencji. Ich córkę ominęły ostatnie igrzyska – kontuzja konia Toytown zadecydowała o jej rezygnacji z Pekinu. Tym razem i Zara i High Kingdom są w bardzo dobrej dyspozycji; zobaczymy, w jakim stopniu przełoży się to na punkty zdobyte na parkurze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 + sześć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony