Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy album Glenn Frey

Nowy album Glenn Frey

Glenn Frey – słynny założyciel The Eagles i zdobywca aż 6-ciu statuetek Grammy, powraca z nową solową płytą „After Hours”!

„After Hours” to szósty solowy album w dyskografii Glenna Frey’a i prezentuje zupełnie nowe oblicze artysty. Płyta jest niecodzienną kolekcją klasycznych piosenek o miłości. Projekt powstawał przez ponad 2 lata i jest odzwierciedleniem fascynacji Frey’a twórczością takich artystów jak Tony Bennett, Nat King Cole czy Dinah Washington. Na płycie pojawią się takie klasyki z lat 40-tych jak np. „Sentimental Reasons” czy „My Buddy”, obok bardziej współczesnych kompozycji takich jak “Caroline No” z repertuaru Briana Wilsona czy  „Same Girl” – piosenki Randy’iego Newmana. Wisienką na torcie jest amerykański klasyk „Route 66”. Współproducentami płyty są dwaj członkowie koncertowego składu The Eagles – Richard F.W. Davis oraz Michael Thompson. „Jestem szczęśliwy, że podjąłem to wyzwanie. Kiedy zaczęliśmy prace nad projektem wydawało mi się jakby te piosenki zostały napisane specjalnie dla mnie i mam wrażenie, że po ich nagraniu stałem się lepszym wokalistą. To zupełnie inny rodzaj śpiewania” – mówi o płycie Glenn Frey.

Album „After Hours” ukaże się w dwóch wersjach – podstawowej, która będzie zawierała 11 utworów i deluxe z 14 utworami.

Prezentujemy teledysk:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 8 = szesnaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 036 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony