Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Alanis Morissette aniołem w nowym klipie „Guardian”

Alanis Morissette aniołem w nowym klipie „Guardian”

Na miesiąc przed premierą nowego albumu „Havoc And Bright Lights” (28-08-2012), Alanis Morissette zaprezentowała najnowszy klip, do singla „Guardian”.

Nakręcony w Berlinie przez Barisa Aladaga jest inspirowany kultowym filmem Wima Wendersa „Niebo nad Berlinem”. W tym roku mija 25 lat od premiery filmu, a mająca swoje korzenie w Berlinie Alanis, postanowiła w ten sposób złożyć miastu i filmowi osobisty, wizualny hołd.

Zobacz wideo Alanis Morissette „Guardian”

– „Ten album, jak zawsze w moim przypadku jest wypadkową tego, czym akurat jestem obecnie w życiu zafascynowana, na punkcie czego mam obsesję, na czym mi najbardziej zależy i co spędza mi sen z powiek o 4 nad ranem” charakteryzuje treść płyty Alanis. „Te piosenki to mój emocjonalny, psychologiczny, społeczny i filozoficzny komentarz do obecnie zastanej przeze mnie sytuacji w otaczającym mnie świecie. Nie mogę się już doczekać, by podzielić się tym albumem z moimi fanami i wszystkimi, którzy pojawią się na moich koncertach, by podjąć ze mną polemikę, które te piosenki za sprawą ich zaangażowania i wyzywających treści mogą wywołać”.

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć + = 12

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 085 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony