Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Rob Zombie zremixowany

Rob Zombie zremixowany

Rob Zombie, który w latach 90tych był liderem legendarnej formacji White Zombie, przygotował dla swoich fanów niezwykła propozycję. Swoje utwory oddał w ręce m.in. wokalisty Korn Jonathana Davisa, Bloody Beetroots czy Chino z Deftons, by przerobili je w nowy sposób. I tak oto mamy zremixowane kawałki Roba Zombie.

Niestrudzony innowator muzyki rockowej Rob Zombie zapowiada nowe wydawnictwo “Mondo Sex Head”! Płyta będzie zawierała klasyczne nagrania artysty zremiksowane przez topowych DJ-ów! Rob Zombie nie przestaje zaskakiwać swojej publiki wciąż naginając granice gatunku oraz sztuki nowoczesnej w ogóle. Jego wyjątkowe brzmienie i styl od zawsze inspirowały Dj-ów i remixerów oraz szeroko pojętą scenę muzyki elektronicznej. Do tej pory ukazały się już 2 albumy z remixami utworów Roba Zombie – „Supersexy Swingin Sounds” z 1996r. oraz „American Made Music to Strip By” z 1999r. Na najnowszej płycie „Mondo Sex Head” zrekonstruowania słynnych nagrań Roba Zombie na płycie podjęli się m.in. Jonathan “JDevil” Davis – frontman zespołu KoRn (“Thunder Kiss ‘65”), Photek (“Living Dead Girl”), Document One (“Let It All Bleed Out”), Ki:Theory (“Foxy Foxy” & “Pussy Liquor”), Big Black Delta (“More Human Than Human”),  ††† aka Chino of Deftones (“Dragula”), Das Kapital (“Lords of Salem”), Drumcorps (“Never Gonna Stop”), były członek Glitch Mob – Kraddy (“Superbeast”) oraz Bloody Beetroots (“Burn”).  Nad ostatecznym brzmieniem czuwał Jason Bentley, dyrektor muzyczny wpływowej stacji radiowej KCRW z Los Angeles, który tak mówi o projekcie– „Rob Zombie jest pionierem jeśli chodzi o industrialną muzykę taneczną”. Całość nadzorował również Richard Bishop.

Pomysł na płytę zrodził się jednak tak naprawdę w głowie managera Roba Zombie – Andy’ego Goulda, który pierwszy zwrócił uwagę na to jak często DJ-e wykorzystują kawałki Roba w swoich setach. Każdy z utworów na “Mondo Sex Head” został  osobiście wybrany przez Roba Zombie, a wiele z nich również przetestowanych przez muzyka w jego w samochodowym odtwarzaczu podczas przejażdżek po Los Angeles.

“Podoba mi się idea dekonstruowania piosenek” – mówi o projekcie Zombie. Tym razem artysta prezentuje też niecodzienne podejście do samej dystrybucji swoich nagrań – premiera „Mondo Sex Head” zostanie poprzedzona wydaniem dwóch cyfrowych EP-ek, które będą zawierały nagrania z “Mondo Sex Head, ale również bonusowe utwory. Ciekawostką może być fakt, że na okładce płyty pojawia się zdjęcie żony Roba Zombie – Sheri Moon Zombie.

Spis utworów:

CD album

  1. White Zombie – Thunder Kiss ‘65 (JDevil Number Of The Beast Remix)
2. Living Dead Girl (Photek Remix)
3. Let It All Bleed Out (Document One Remix)
4. Foxy Foxy  – (Ki:Theory Remix)
5. White Zombie – More Human Than Human (Big Black Delta Remix)
6. Dragula (††† Remix)
7. Pussy Liquor  (Ki:Theory Remix)
8. Lords of Salem (Das Kaptial)
9. Never Gonna Stop (Drumcorps Acid Remix)
10. Superbeast (Kraddy Remix)
11. Devil’s Hole Girls (Tobias Enhus Remix ft The Jane Cornish String Quartet)
12. Burn (The Bloody Beetroots Motherfucker Remix)
13. Mars Needs Women (Griffin Boice Remix)

DELUXE CD –  dodatkowe utwory

14. Thunder Kiss ’65 (TOBACCO Remix)
15. Never Gonna Stop (Drumcorps Grind Remix)
16. Pussy Liquor (Tobias Enhus Remix featuring Mariachi sol de Mexico)
17. Thunder Kiss ’65 (Destructo Remix)
18. More Human Than Human / Living Dead Girl / Burn (Jack Dangers Remix – Full Metal Machine Mega Mix)

Premiera 7 sierpnia 2012!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 + cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony