Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Amanda Palmer prezentuje nowy teledysk

Amanda Palmer prezentuje nowy teledysk

„Theatre Is Evil” to tytuł pierwszego od czterech lat studyjnego albumu wyjątkowej artystki – Amandy Palmer. Płyta ukaże się na rynku 10.09.2012. W nagrywaniu krążka Amandę wspomógł jej nowy zespół The Grand Theft Orchestra, który tworzą Michael McQuilken, Chad Raines i Jherek Bischoff.

„Theater Is Evil” był nagrywany w Melbourne pod okiem Johna Congletona, producenta, który pracował z takimi artystami jak St. Vincent, Murder By Death, Modest Mouse czy Xiu Xiu. Na płycie znajdzie się piętnaście nowych kompozycji, w których słychać inspiracje muzyką, której Amanda słuchała dorastając – rocka z lat osiemdziesiątych oraz Brit Popu. Ciekawostką jest fakt, że dzięki portalowi kickstarter.com Amanda zebrała od swoich fanów 1,2 miliona dolarów na nagranie nowej płyty!

„Want It Back” jest pierwszą kompozycją promującą krążek, do której powstał również teledysk. Video zostało nakręcone w Melbourne, gdzie artystka nagrywała płytę. Za reżyserię odpowiedzialny jest Australijczyk Jim Batt, a całość jest wykonana w technice animacji poklatkowej. Amanda występuje w teledysku nago, a na jej ciele pojawiają się ręcznie pisane teksty. Artystka opowiada: –„Czuję się tak swobodnie będąc nago, że niemal o tym zapominam. Jestem dumna, że w tym klipie jest nagość, ale nie ma nic wspólnego z erotyką i sexualnością. to po prostu użycie ciała jako płótna, za czym po prostu przepadam.”

Prezentujemy klip:

Tracklista:

Meow Meow Introduces The Grand Theft Orchestra
Smile (Picture or It Didn’t Happen)
The Killing Type
Do It With A Rockstar
Want It Back
Grown Man Cry
Trout Heart Replica
A Grand Theft Intermission
Last
Bottomfeeder
The Bed Song
Massachusetts Avenue
Melody Dean
Berlin
Olly Olly Oxen Free

Album Amandy Palmer „Theatre Is Evil” ukaże się 10.09.2012 dzięki firmie Mystic Production.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 087 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony