Jestes tutaj: Home » FILM » „Oburzeni” w kinie LAB

„Oburzeni” w kinie LAB

Pamiętacie kolor, smak, dźwięk i zapach Transylwanii? Ja tak. W LAB grają Oburzonychteż autorstwa Tony’ego Gatlifa. Samo to nazwisko powinno być synonimem gwarancji wielowymiarowego obrazu, aż kipiącego od emocji. 

Ponadto film intryguje wątkami autobiograficznymi – Odyseusz zmienia jedynie imię z Tony’ego na Betty. Kierunek wyprawy identyczny, z Afryki do Europy, z jedną różnicą: celem reżysera była Francja, podczas gdy dziewczyna dociera do Hiszpanii. Tam, choć nie rozumie ani słowa z dziwacznego języka obcych, przystaje do ruchu Oburzonych. Realia życia afrykańskiego imigranta, znane Gatlifowi z autopsji i przekute na ziejącą z każdego kadru autentyczność, mają być największym atutem filmu. Jeśli macie ochotę na żywych ludzi na ekranie, odwiedźcie w najbliższy piątek warszawskie kino LAB. Start – 20.00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony